Тістечко на ніч — це не любов до себе: дніпровська експертка з харчової поведінки Олеся Тимохіна

Багато жінок (і не тільки жінок, а й чоловіків) згадують про схуднення перед конкретною подією. Тож починають боротися із зайвою вагою в швидких темпах, коли для знищення небажаних кг залишається менше тижня. Ситуація типова і, на жаль, розповсюджена. Та чи можна наражати свій організм на такий стрес?

У пресцентрі Відкритого на це та інші запитання відповіла дніпровська експертка з харчової поведінки Олеся Тимохіна.

До 8-го березня залишилося п’ять днів, а це означає, що сезон швидкого схуднення розпочато. І так перед кожною святковою датою чи важливою подією. Експерти з харчової поведінки просять пригальмувати. Багато жінок не жаліють свій організм і наражають його на небезпеку екстреними дієтами.

«Сьогодні популярністю користуються інтервальні голодування, кето-дієти (режим харчування з високим відсотком жирів і мінімальним вуглеводів), а також білкові або монодієти. Хтось п’є таблетки, які вміщують амфетамін, завдяки якому не хочеться їсти. Усе це може забезпечити короткостроковий ефект, але бажаного результату ви не досягнете. Небажана вага повернеться зі швидкими темпами і в більшій кількості», — каже Олеся Тимохіна.

DSC 2185

Тож худнути швидко експерти категорично забороняють. Це може негативно позначитися не тільки на фізичному стані, а й на психологічному. Дійти може навіть до депресії. Посилюється і почуття провини, ненависті до власного тіла. Людина починає себе сварити за кожен зайвий шматок їжі.

Правильно боротися із зайвими кіло треба поступово, а головне – з любов’ю до себе.

«Коли ви вирішили з’їсти тістечко на ніч і заспокоюєте себе фразою «я люблю себе, тому і дозволяю», то ви думаєте лише про короткострокову перспективу. Вам буде добре декілька хвилин, поки ви смакуєте десертом. А що далі? Чи будете ви себе любити наступного дня, коли це тістечко виллється в зайвий кілограм на вагах. Треба думати на довгострокову перспективу. Якщо ви дійсно любите себе, то проходьте щодня по 10 тисяч кроків, запишіться з дітьми в басейн, слідкуйте за своїм водним балансом та режимом дня. І тоді шкідливої їжі вже не захочеться», — пояснює експертка з харчової поведінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Шоу «Холостяк»: порноактриса из Днепра появится в новом сезоне | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,