Штучна VS жива: яку ялинку обрати дніпрянам

Напередодні Новорічних свят люди діляться на дві групи: одні обирають штучну ялинку, а інші купують живу. Який варіант кращий? Розказав у пресцентрі Відкритого інженер лісового господарства Державного підприємства «Дніпровський лісгосп» Віталій Булик.

Бути екосвідомим сьогодні стало дуже популярним. Тому все частіше на Новорічні свята люди ставлять в оселі штучну ялинку, замість живої та пахучої. Така думка є помилковою. На вирубку лісів такий жест ніяк не вплине.

Віталій Булик пояснює: «Виробництво штучної ялинки є шкідливим для нашого довкілля. Невідомо з якого матеріалу її виготовляють. Рано чи піздно період її експлуатація закінчиться і ялинка потрапить на смітник, де буде розкладатися дуже багато років. Живі ж ялинки ніяк не пов’язані з вирубкою лісів! Вони ростуть на спеціальних плантаціях. Там їх вирощують і доглядають за ними декілька років, аби потім продати до Новорічних свят».

IMG 5068

Також інженер лісового господарства радить звернути увагу на «модну» тенеденцію – купувати ялинку з закритою кореневою системою, тобто в горщику. Після Новорічних свят ви зможете висадити її поруч зі своїм будинком, у парку або будь-якому іншому місці.

Яку ялинку обрати, кожен вирішує сам. Але якщо ви переймаєтесь, що покупка живого дерева зашкодить лісовим ресурсам, то про це можна не хвилюватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Пресс-секретарь Зеленского рассказала, как президент будет поздравлять украинцев с Новым годом | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,