На Дніпропетровщині висадять 2 млн дерев: мешканці області можуть допомогти

Цьогоріч у лісгоспах Дніпропетровщини планують висадити майже 2 млн сіянців та саджанців для відновлення лісових масивів.

Про це в пресцентрі Відкритого розповів перший заступник начальника Дніпропетровського управління лісничого та мисливського господарства Валерій Величко.

В Україні стартує екологічна акція з висадки дерев. Вона є продовженням масштабного проєкту «Озеленення України», мета якого — посприяти вирішенню проблеми зміни клімату. Масове озеленення стартує з 10 квітня. Не стоїть осторонь і Дніпропетровщина.

«Всього планується створити понад 350 гектарів нових лісів. Це і відтворення тих, що загинули унаслідок лісових пожеж (91 га) і  створення нових лісів (220 га)», — коментує Валерій Величко.

IMG 9480

Найбільші території під саджанці відведуть  у Васильківському, Петриківському та Павлоградському районах. На кожен гектар там висадять по 5500 молодих дерев. Переважно – дуб, сосну та білу акацію.

Приєднатися до озеленення планети можуть усі небайдужі дніпряни та мешканці області. На сайті управління лісничого та мисливського господарства є контакти всіх лісгоспів нашого регіону. За номером розкажуть усю необхідну інформацію стосовно часу та місця проведення акції.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Безобразная свалка у дороги: как жители Подгородного решили проблему с мусором | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,