Не тільки кермують: як транспортники Дніпра озеленюють місто

Перевізники Дніпра вичистили території кінцевих і проміжних зупинок та висадили там липи, клени й каштани. Така екоакція є традиційною для транспортників. Озелененню міста вони сприяють уже понад 10 років.

Детальніше про ініціативу перевізників розповів у пресцентрі Відкритого спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

Цього року департамент транспорту Дніпровської міськради планує висадити понад 1400 дерев. Частину вже почали висаджувати перевізники міста на кінцевих і проміжних зупинках. Другу частину посадять восени. Загалом підтримало акцію 15 АТП.

«Ми консультуємося з профільними фахівцями, які дають поради, коли краще висадити те чи інше дерево, як зробити це правильно на конкретній локації», — зауважує Іван Васючков.

vasyuchkov

Однак ніхто не забуває і про перевірки транспорту. Чиновники спільно з правоохоронцями інспектують, як пасажири дотримуються карантинних обмежень. Від 15 квітня рейди стануть більш суворими. Людей без масок будуть висаджувати із транспорту та складати адмінпротоколи. Санкції застосовуватимуть навіть на тих, хто маску при собі має, але не надягає.

«Ми спостерігаємо таку картину, що коли почалися більш суворі карантинні заходи, пасажири були більш свідомими. Далі все пішло на спад і порушників з’являлося тільки більше. Нагадаю, що штрафи за відсутність маски складають 170 грн. При повторному порушенні від 340 до 510 грн», — акцентує спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре посадят полторы тысячи новых деревьев | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,