У Верховній Раді почали прикріплення нових іменних табличок нардепів – Відкритий

У Верховній Раді почали прикріплення нових іменних табличок нардепів

Сьогодні, 27-го серпня, у сесійній залі Верховної Ради почали прикріплювати нові іменні таблички новообраних нардепів на їх робочі місця. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на УНН.

Про це стало відомо після того, як спікер Верховної Ради VIII скликання Андрій Парубій провів журналістів у парламент до гостьової ложі. Саме із цієї точки представники засобів масової інформації побачили, що ведуться підготовчі роботи до засідання новообраної Ради згідно з вже узгодженою схемою.

Раніше ми розповідали, що у партії «Слуга народу» хотіли відгородити опонентів від трибуни у залі Верховної Ради. Саме це питання вони обговорили на засідання підготовчої депутатської групи, яке відбулося 14-го серпня. Так, 254 представники партії «Слуга народу», яка здобула більшість мандатів у майбутній Раді, сидітимуть ближче до трибуни парламенту.

За ними розташуються представники таких партій: «Європейська солідарність» експрезидента Петра Порошенка (25 мандатів), партія «Голос» Святослава Вакарчука (20 мандатів), ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко (26 мандатів), позафракційні депутати (56 місць) та «Опозиційна платформа — За життя» (43 мандати).

Окрім того, підтвердився факт, що у технічній ложі дійсно присутні представники правоохоронних органів, які не допускають у кімнату, в якій знаходиться апаратура для забезпечення електронного голосування. Нагадаємо, що до 30-го серпня заборонено втручатися в роботу системи для голосування «Рада». Після того, як Андрій Парубій, голова Верховної Ради VIII скликання, доручив технічним службам перевірити можливість запуску в роботу сенсорної кнопки для голосування, до парламенту прибули представники СБУ та ДБР і заблокували приміщення технічних служб.

Теги:

Оцените этот материал: