Спорт та цікаві локації: у Дніпрі відбудеться «Олімпійський урок»
Про те, що у Дніпрі відбудеться центральний обласний захід «Олімпійський урок» у прес-центрі Відкритого розповіли перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України Валерій Кондратьєв, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та срібна призерка Олімпійських ігор, директорка обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова.
Традиційно з вересня по всій Україні розпочинається «Олімпійський тиждень» та власне «Олімпійський урок». Ідея цього заходу полягає у тому, щоб ознайомити дітей, які ще не обрали, яким спортом вони хочуть займатися, з усім різноманіттям спортивних секцій.
«Протягом вересня кожна область проводить «Олімпійський урок» у школах, дитсадках та інших навчальних закладах. Так само й наша область стартувала з маленьких уроків у школах. У нашій області є багато чемпіонів і призерів змагань, за що я хочу їм і подякувати. Вони беруть участь в різних заходах: проводять майстер-класи та усні уроки з олімпійцями у форматі діалогу. Вишенька на торті, яка завершує усі заходи «Олімпійського тижня» — це саме урок, який відбудеться у сквері Героїв цієї п’ятниці, 27-го вересня», — розповів Олександр Дювбаков.
Організатори щороку намагаються на цьому заході розширити кількість видів спорту, серед яких: гребля, легка атлетика, футбол, бадмінтон, карате, бокс та інші бойові мистецтва. Таким чином діти можуть обрати для себе те, що їм до вподоби.
«Сьогодні, на жаль, питання спорту не отримує стільки уваги, скільки потрібно. А такі уроки привертають увагу, насамперед, дітей. Тому усі діти, які приходить на Олімпійські уроки роблять для себе певні висновки та досягають вершин у майбутньому», — додав Валерій Кондратьєв.
Срібна призерка Олімпійських ігор, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова сказала, що такі зустрічі не тільки корисні для здоров’я та подальшого розвитку дітей, але й приємні для спортсменів, які відвідують подібні заходи.
«Олімпійський урок для нас як свято. Сказати, що це свято для школярів … я б так не сказала, тому що це свято й для нас, олімпійців та керівників області. На святі буде представлено понад тридцять локацій та очікується багато учасників. В таких заходах часто беруть участь зірки спорту, які зізнаються, що для них приємно зустрічатися з дітьми», — розповіла Діна Міфтахутдинова.
Теги: