Спорт та цікаві локації: у Дніпрі відбудеться «Олімпійський урок»

Про те, що у Дніпрі відбудеться центральний обласний захід «Олімпійський урок» у прес-центрі Відкритого розповіли перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України Валерій Кондратьєв, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та срібна призерка Олімпійських ігор, директорка обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова.

Традиційно з вересня по всій Україні розпочинається «Олімпійський тиждень» та власне «Олімпійський урок». Ідея цього заходу полягає у тому, щоб ознайомити дітей, які ще не обрали, яким спортом вони хочуть займатися, з усім різноманіттям спортивних секцій.

«Протягом вересня кожна область проводить «Олімпійський урок» у школах, дитсадках та інших навчальних закладах. Так само й наша область стартувала з маленьких уроків у школах. У нашій області є багато чемпіонів і призерів змагань, за що я хочу їм і подякувати. Вони беруть участь в різних заходах: проводять майстер-класи та усні уроки з олімпійцями у форматі діалогу. Вишенька на торті, яка завершує усі заходи «Олімпійського тижня» — це саме урок, який відбудеться у сквері Героїв цієї п’ятниці, 27-го вересня», — розповів Олександр Дювбаков.

Організатори щороку намагаються на цьому заході розширити кількість видів спорту, серед яких: гребля, легка атлетика, футбол, бадмінтон, карате, бокс та інші бойові мистецтва. Таким чином діти можуть обрати для себе те, що їм до вподоби.

Спорт та цікаві локації: у Дніпрі відбудеться «Олімпійський урок» - рис. 1

«Сьогодні, на жаль, питання спорту не отримує стільки уваги, скільки потрібно. А такі уроки привертають увагу, насамперед, дітей. Тому усі діти, які приходить на Олімпійські уроки роблять для себе певні висновки та досягають вершин у майбутньому», — додав Валерій Кондратьєв.

Срібна призерка Олімпійських ігор, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдинова сказала, що такі зустрічі не тільки корисні для здоров’я та подальшого розвитку дітей, але й приємні для спортсменів, які відвідують подібні заходи.

«Олімпійський урок для нас як свято. Сказати, що це свято для школярів … я б так не сказала, тому що це свято й для нас, олімпійців та керівників області. На святі буде представлено понад тридцять локацій та очікується багато учасників. В таких заходах часто беруть участь зірки спорту, які зізнаються, що для них приємно зустрічатися з дітьми», — розповіла Діна Міфтахутдинова.

Теги: