84 тисячі гривень на студентів: Дніпро організовує Всеукраїнський конкурс з грантовим фондом

Нові можливості для студентів. В Україні стартує VII студентський конкурс проєкту  Scholarship. Переможці можуть отримати 15 тисяч гривень. 

Про конкурс розповіли в пресцентрі Відкритого його організатори та члени журі.

Грошовий фонд конкурсу проєкту Scholarship — 84 тисячі гривень. Участь у ньому можуть взяти студенти буд-якого українського вишу. Організатори пропонують чотири теми для ґрунтовної аналітичної роботи. В кожній номінації буде три переможця. За перше місце конкурсанти отримають 15 тисяч гривень, за друге – 4000, а ось за третє – 2000.  Витратити кошти можна на навчання, оплату курсів та тренінгів. Дедлайн подання заявок та своїх робіт – 5 липня.

«Заявку можна подати або на офіційному сайті Scholarship в Україні, або на сторінках проєкту — на сайтах грантонадавачів. Роботи приймаються у форматі Word або GoogleDocs. Також направляти роботи можна на нашу пошту, яка також буде вказана на сайті», — розповідає організаторка соціального проєкту «Scholarship в Україні» Юлія Валуєва.

IMG 9207 e1617027565285

Члени журі зауважують, що очікують від студентів свіжих думок і поглядів. Будуть оцінювати унікальний підхід учасників до розкриття запропонованих тем.

Начальниця відділу маркетингу Університету митної справи та фінансів Анастасія Кудря наголошує: «Попередній конкурс був багатим на актуальні теми та цікаві роботи. Студенти вміють дивувати».

IMG 9206 e1617027621439

Підтримує її і фінансова директорка компанії Alef Estate Ганна Левченко. Каже: «Бізнес зацікавлений у залученні до подібних конкурсів. Ми не тільки оцінюємо роботи, а й шукаємо майбутніх працівників. Ми готові запропонувати вакансії студентам, чиї проєкти нам будуть цікаві. Надамо можливість навчитися, пройти стажування і перейти до реальної практики».

IMG 9214 e1617027709119

Кирило Ніцик, заступник директора молодіжного центру «Освіторіум» переконаний, що сучасна молодь є дуже активною та соціально свідомою, тож конкурс із грошовим фондом майже в 100 тисяч гривень ще більше заохочує та стимулює студентів.

IMG 9215 e1617027786213

Подати заявки на участь у конкурсі можна на сайті проєкту “Scholarship в Україні” https://scholarship.in.ua/uk/golovna/
або на сайтах грантонадавачів:
1 грант від компані Турбозайм — https://turbozaim.com.ua/konkurs/
2 грант від компаніїї Автобум — https://autotrading.net.ua/scholarship/
3 грант від інтернет-маркетингового агенства Aweb(aweb.ua) — https://aweb.ua/ua/scholarship
4 грант від сервісу Сodes.com.ua https://codes.com.ua/sh

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Президент Зеленский добился важнейших для Украины заявлений Британии и ЕС | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,