«Субсидія — це стимул бути бідним», — есперт із Дніпра

Декілька днів тому уряд схвалив рішення щодо запуску процесу монетизації субсидій з 1 березня 2019 року. Отже, вже наступного місяця населення почне отримувати готівкові кошти у розмірі призначених їм субсидій за лютий: приблизно 1,5 тис. грн на одне домогосподарство. Відкритий попросив прокоментувати ситуацію президента Асоціації «Дніпровський Банківський Союз» Володимира Косюгу у рамках роботи нашого прес-центру.

«Я за монетизацію усіх пільг. Але давайте розпочнемо з того, що субсидія потрібна незахищеним верствам населення, які не можуть оплачувати комунальні послуги самотужки. Це люди з низьким рівнем прибутку або ті, чий офіційний прибуток не дозволяє оплачувати комунальні послуги. З одного боку, ми боремося за білу зарплатню, а з іншого – кажемо, що не вигідно отримувати багато, бо тоді не матимемо субсидію і отримаємо велику ставку», — говорить Володимир Косюга.

DSC 0322

За словами експерта, саме через систему субсидування нам вигідно отримувати мало.

«Парадоксальність у тому, що, пропонуючи субсидію, держава стимулює ухилятися від офіційної заробітної платні», — зауважує Володимир Косюга.

Щодо механізму монетизації, за думкою експерта, це лише гарний прийом керівництва країни позитивно налаштувати до себе населення.

Раніше ми розповідали про те, що молодіжний театр у Дніпрі готує для глядачів оригінальну виставу за Гоголем.

Теги: