Театр одного спектаклю у Дніпрі розпочав набір у групу

«Театр одного спектаклю» в Дніпрі розпочав свою роботу відносно нещодавно з міні-вистави «Іронія долі». Детальніше про незвичний напрямок роботи розповіли у пресцентрі Відкритого тренерка з акторської майстерності Інна Коновалова та режисерка і актриса Ольга Гуляєва.

703D3D55 DD71 4084 94A2 DC5232FC4D65

Чим відрізняється театр одного спектаклю від звичних? Група за короткий термін ставить виставу, яку не повторює більше одного разу. Немає чіткого сценарію та прописаних реплік. Є лише добре підготовлена імпровізація.

Уже зараз триває набір в нову групу. Кожен бажаючий може потрапити до театру після проходження співбесіди або кастингу-екзамену, на яких проявить свій акторський рівень.

Керівники «Театру одного спектаклю» зазначають, що для них важливим є не кінцевий результат, а становлення всіх учасників вистави як особистостей, розкриття їх характеру та таланту.

«Взагалі наша театральна студія має широкий спектр роботи: дитячі та дорослі групи, курси акторської майстерності, мовленнєвої імпровізації, риторики. Готуючись до вистави ми використовуємо нестандартні методи на репетиціях. У тому числі психологічні вправи та трюки», — розповідають Інна Коновалова та Ольга Гуляєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Секрет «Моны Лизы»: под картиной нашли скрытый набросок | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,