Театр одного спектаклю у Дніпрі розпочав набір у групу | Відкритий

Театр одного спектаклю у Дніпрі розпочав набір у групу

«Театр одного спектаклю» в Дніпрі розпочав свою роботу відносно нещодавно з міні-вистави «Іронія долі». Детальніше про незвичний напрямок роботи розповіли у пресцентрі Відкритого тренерка з акторської майстерності Інна Коновалова та режисерка і актриса Ольга Гуляєва.

Чим відрізняється театр одного спектаклю від звичних? Група за короткий термін ставить виставу, яку не повторює більше одного разу. Немає чіткого сценарію та прописаних реплік. Є лише добре підготовлена імпровізація.

Уже зараз триває набір в нову групу. Кожен бажаючий може потрапити до театру після проходження співбесіди або кастингу-екзамену, на яких проявить свій акторський рівень.

Керівники «Театру одного спектаклю» зазначають, що для них важливим є не кінцевий результат, а становлення всіх учасників вистави як особистостей, розкриття їх характеру та таланту.

«Взагалі наша театральна студія має широкий спектр роботи: дитячі та дорослі групи, курси акторської майстерності, мовленнєвої імпровізації, риторики. Готуючись до вистави ми використовуємо нестандартні методи на репетиціях. У тому числі психологічні вправи та трюки», – розповідають Інна Коновалова та Ольга Гуляєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Секрет «Моны Лизы»: под картиной нашли скрытый набросок | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: