Мрія — зустріти ювілей у власному приміщенні: як у Дніпрі допомагають театру «Віримо»

У Дніпрі продовжують збирати голоси, аби у тетра “Віримо” з’явилося власне приміщення. Зараз їх майже тисяча з потрібних трьох. Театрали чекають на власний майданчик уже 30 років.

Про це в пресцентрі Відкритого розповіли засновник і художній керівник театру «Віримо» Володимир Петренко та голова Художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

Один із найвідвідуваніших театрів Дніпра «Віримо» за всі роки існування досі не обзавівся власним приміщення. У вересні 2021-го він святкує ювілей – 30 років. І хоча театр муніципальний, влада вже багато років лише годує обіцянками та відкладає “на потім”.  На допомогу театралам глядачі та прихильники театру створили петицію з проханням надати йому окреме приміщення. За цей час там зібралася майже 1000 голосів. Необхідно – 3000. До кінця збору голосів ще понад 2 місяці, та навіть вони не дають стовідсоткову гарантію на отримання власного театрального дому.

«Ми дійсно приємно враженні, що дніпряни так активно підтримують нас. Ми маємо мрію відсвяткувати ювілей на фундаменті власного приміщення. Адже 35 людей з колективу туляться в одній єдиній кімнаті. Мій кабінет, наприклад, як директора і художнього керівника – це одночасно і склад декорацій, і усього іншого реквізиту», — коментує Володимир Петренко.

Мрія - зустріти ювілей у власному приміщенні: як у Дніпрі допомагають театру "Віримо" - рис. 1

У міськраді з прикрістю наголошують, що навіть якщо петиція набере необхідну кількість підписів, це нічого не гарантує.

«Після отриманих 3000 голосів, петиція в будівлю не перетвориться. Головне, що про це говорить міська влада, вона звертає на це увагу і намагається посприяти вирішенню проблеми», — каже Григорій Гельфер.

Мрія - зустріти ювілей у власному приміщенні: як у Дніпрі допомагають театру "Віримо" - рис. 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Кафедра політології ДНУ відзначає 30 років | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: