На ковзанах будуть навіть батьки: дніпровський театр льодових мініатюр святкує ювілей

30 років на льоду. Десятки підкорених міжнародних конкурсів та тисячі видатних випускників. Дніпровський театр льодових мініатюр «Кристал» відзначає ювілей. На бенефісі дивуватимуть глядачів не тільки вихованці, а й їхні батьки.

В пресцентрі Відкритого про це розповіли випускниця театру Ганна Жихарева-Толстік, тренерка Оксана Панкратова та голова батьківського комітету Світлана Полонська.

Театру льодових мініатюр «Кристал» – 30! У 1991 році його заснувала заслужена діячка мистецтв України Валентина Губенко. Для неї батьки та тренери, об’єднавшись, підготували сюрприз – написали пісню. По секрету розповідають, що художня керівниця не здогадується про творчий подарунок, але переконані, що вона обов’язково його оцінить.

Відзначати ювілей театр буде гучно. Серед фішок: масштабні декорації, одночасно 100 дітей на кризі та батьки на ковзанах.

«Ми завжди бачимо виступи дітей не із глядацької зали, а з-за куліс. Іноді у нас є 30 секунд між номерами, аби встигнути переодягнути костюм. На ювілейному бенефісі батьки вийдуть на лід також. Ми довго тренувалися і думаємо, що наші старання обов’язково оцінять», — каже Ганна Жихарева-Толстік.

На ковзанах будуть навіть батьки: дніпровський театр льодових мініатюр святкує ювілей - рис. 1

Свою доньку Ганна привела в театр, коли їй було три роки. Вона була переконана, що це найкраще рішення, адже і сама є випускницею «Кристалу». Жінка запевняє, що театр – це справжня школа життя, де навчають не тільки стояти на ковзанах, а й досягати своїх цілей.

Підтримує її і голова батьківського комітету Світлана Полонська. Її молодший син не уявляє життя без «Кристалу». А от старший, після випуску, почав тренерську кар’єру закордоном.

На ковзанах будуть навіть батьки: дніпровський театр льодових мініатюр святкує ювілей - рис. 2

Тренерка та актриса Оксана Панкратова з гордістю перераховує кількість країн, які вдалося підкорити дніпровському театру. Зі своїми спектаклями вихованці «Кристалу» побували у Франції, Америці, Китаю. Зараз, через карантин, подорожувати світом і дивувати закордонного глядача не вдається. Утім, спортсмени не розслабляються. Зараз усі свої сили вклали в створення ювілейного бенефісу.

«Номери будуть дуже красиві. Виокремити якийсь один неможливо. В рамках проєкту відбудеться трансляція 12-ти спектаклів, які було створено театром за 30 років діяльності», — говорить Оксана.

На ковзанах будуть навіть батьки: дніпровський театр льодових мініатюр святкує ювілей - рис. 3

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: План мероприятий на 8-9 мая: как в Днепре будут проходить памятные дни | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,