«Театр опери та балету — заклад з двома крилами», — Володимир Назаров

1 лютого на телеканалі Відкритий відбулася прес-конференція на тему: «Що пропонує глядачеві новий художній керівник Дніпровського академічного театру опери та балету». В ході зустрічі Володимир Назаров розповів про плани та можливості закладу.

За словами художнього керівника театру, Володимира Назарова, він розглядає кілька проектів для показу глядачеві: «Дон Жуан» Моцарта, «Бал-маскарад» та «Набукко» Верді.
Крім цього, планують ставити опери Россіні та Пуччіні. Володимир Назаров підкреслює, що глядач не відвернувся від театру, що люди ходять на постановки. Смаки гостей закладу здебыльшого співпадають із репертуаром установи.

«Я хочу всіх мотивувати і сказати, що ми можемо піднятися на іншу висоту й ми будемо пишатися своїм театром. Я б хотів, щоб місто і область теж пишалися ним і розуміли, що наш успіх — загальний успіх», — каже Володимир.

51295951 627891614338461 8013942631081967616 n

За словами нового художнього керівника, рівень театру досить високий: є багато молодих, талановитий співаків, з якими можна ставити потужні вистави.

«Я не можу сказати, що ми починаємо з нуля. Театр живий. Єдине — він має повірити в себе», — розповів володимир Назаров.

Художній керівник розповів і про складнощі, з якими стикається театр: «Труднощі в тому, що класичний репертуар диктує певні правила, в рамках яких необхідно зробити цікаве видовище». А зараз керівнику хочеться трохи відійти від канонів і ввести більше модерну.

До того ж театр виходить на міжнародну арену. В найближчий час заклад планує співпрацю з Італією та Іспанією.

Нагадаємо, раніше ми писали про те,  що у Дніпрі триває перший етап монетизації субсидій.

Теги: