У 2021 році на Дніпропетровщині збудують та осучаснять 20 об’єктів

На Дніпропетровщині триває масштабна президентська програма «Велике будівництво». За рік було зведено та відремонтовано 11 важливих для регіону інфраструктурних об’єктів. У 2021-му планують реалізувати ще 20 проєктів.

Про це розповів у пресцентрі Відкритого заступник директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Михайло Лємаєв. 

За рік на Дніпропетровщині збудували «з нуля» та реконструювали 11 інфраструктурних об’єктів. Вісім з них – це заклади освіти. Три інші – спортивного призначення. Завдяки програмі було поліпшено умови навчання більше двох тисяч учнів та створено 240 місць в дитячих садочках. Також відкрито велику спортивну арену на території стадіону «Олімпійські резерви». Одним із найамбітніших проєктів для області є реконструкція стадіону «Металург» у Кривому Розі».

Цьогоріч планується реалізувати ще 20 проєктів. Серед них будуть надсучасні медзаклади. Зокрема, у Дніпрі завершать реконструкцію Дитячої міської клінічної лікарні № 5.

«У планах відновити на першому поверсі роботу непрацюючого басейну та облаштувати кабінети водолікарні, де будуть встановлені профільні душі: Шарко, циркулярні душі. Також осучаснять приміщення для терапії. Палати будуть відповідати всім необхідним сучасним нормам. У кожній буде окремий санвузол та місце, де діти зможуть перебувати окремо з батьками.», — зазначає Михайло Лємаєв.

IMG 0088

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Днепровские скалолазы стали лучшими в Украине (ВИДЕО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,