У Дніпрі акція «День селфі» триватиме цілих три тижні | Відкритий

У Дніпрі акція «День селфі» триватиме цілих три тижні

«У Дніпропетровському Національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького стартував «День селфі», – про це у прес-центрі Відкритий розповів старший науковий співробітник науково-просвітницького відділу ДНІМ Дмитро Мурадов.

«Взагалі, акція «День Селфі» була започаткована у 2015 році. Американська активістка Мар Діксон, відвідавши зі своєю донькою декілька музеїв у Нью Йорку, вирішила, а чому б не залучити молодь до музейної культури. Тому вона запропонувала зробити селфі і запостили його з хежтегом того закладу, який відвідали», — розповідає Дмитро Мурадов.
По словам Дмитра Мурадова, Дніпропетровський Національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького запустив свою першу акцію «День селфі» у 2015 році.


«В першій акції прийняли участь лише співробітники нашого музею. У цьому році «День селфі» проходить в п’ятий раз. Ми зрозуміли, що одного дня недостатньо, тому вирішили запустити проект з 2 по 23 січня. 24 січня ми оголосимо переможця. А поки, кожного дня з 10.00 до 16.30, усі бажаючі можуть прийти до музею, сфотографуватися на фоні будь-якого експонату та викласти селфі на нашій сторінці Фейсбук у коментарях до заданої теми. Потім ми визначимо переможця. Цього року ми запропонували відвідувачам цікавий подарунок. За перше місце – річний безлімітний квиток на двох до музею, а також селфі-палку на флеш накопичувач», — говорить Дмитро Мурадов.
Як розповів організатор Дня селфі, на сьогодні у акції прийняло участь тільки 2 людини. Тож поки що у бажаючих приєднатися до проекту є хороші шанси на перемогу.
По словам Дмитра Мурадова, як свідчить загальна практика, найбільше відвідувачі люблять фотографуватися з кам’яними ідолами.

Раніше ми розповідали, що готує театр «Віримо» дніпровським глядачам.

Теги:

Оцените этот материал: