У Дніпрі чоловік закликав громадян допомогти з ремонтом Нового мосту

Мешканець Дніпра закликав містян допомогти йому з ремонтом Нового мосту. Про це Відкритий дізнався із відеозапису, який був оприлюднений в Instagram.

У своєму профілі в Instagram один із мешканців Дніпра оприлюднив відеозапис, у якому він звертається до небайдужих громадян з проханням допомогти з ремонтом переправи. Події відбуваються на Новому мосту. Спочатку чоловік сідає до автомобіля, а потім виходить з нього й бере до рук лопату, аби демонстративно показати «роботу». При цьому він активно закликає перехожих зупинитися та допомогти йому. Потім чоловік вдає із себе керівника, кажучи, що будівельники мають на ремонт усього п’ять хвилин.

Слід нагадати, що на Новому мосту повністю перекрили рух вночі 18-го липня. З того моменту автомобілісти могли користуватися тільки трьома іншими переправами — Амурським, Кайдацьким і Південним мостом. Однак, через це у місцевих мешканців виникли певні проблеми, бо постало питання, як саме дістатися на роботу вранці. Для того, щоб заохотити містян користуватися своєю продукцією, на Новому мосту неодноразово влаштовували різноманітні акції з метою рекламування бренду. Наприклад, надавали послуги безкоштовного проїзду, а також почали вимірювати тиск і наливати воду тим, хто йде пішки.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у  Дніпрі до кінця року планують звузити вулицю Малиновського та заїзд на Новий міст.

Теги: