У Дніпрі депутати облради не змогли зібратись на сесію

Сьогодні, 9 серпня, у Дніпрі мала відбутись сесія обласної ради. Однак депутати не зібрались у достатній кількості. Про це Відкритий повідомляє з місця події.

Напередодні, 2 серпня, Святослав Олійник розіслав телефонограму, у якій запрошував депутатів зібратися на сесію. Згідно з проєктом порядку денного, депутати мали розглядати бюджетні питання, внесення змін до ряду програм, зняття з контролю рішень облради, два клопотання до Верховної Ради.

Крім того, депутати мали голосувати за затвердження Юлії Пісчанської на посаду директора Дніпропетровського історичного музею імені Яворницького. Саме це питання викликало дискусії у середовищі активістів. Сама Юлія Пісчанська розказала в ефірі Відкритого своє бачення конфлікту.

О 10:00 в Дніпропетровській облраді засідала президія, яка розглядала питання порядку денного. Об 11.30 під стінами адміністративної будівлі зібралось кілька людей з вимогою не виносити на голосування питання про призначення директора історичного музею.

У Дніпрі депутати облради не змогли зібратись на сесію - рис. 1

Мітинг під облрадою

Близько 12.00 до зали засідання почали підходити депутати. Голова облради Гліб Пригунов привітав з Днем народження голову фракції «Батьківщина» Антоніну Ульяхіну — рідну тітку Юлії Тимошенко.

У Дніпрі депутати облради не змогли зібратись на сесію - рис. 2

Гліб Пригунов привітав Антоніну Ульяхіну

На засідання прийшли 32 зі 120 депутатів. Необхідний кворум для відкриття засідання — 61 депутат. Таким чином засідання сесії відкрити не змогли.

У Дніпрі депутати облради не змогли зібратись на сесію - рис. 3

Кількість депутатів у залі

Гліб Пригунов зазначив, що час до наступної сесії можна використати для доопрацювання бюджетних питань.

У Дніпрі депутати облради не змогли зібратись на сесію - рис. 4

Голова обласної ради Гліб Пригунов

Наступного разу депутати зберуться не раніше вересня.

У Дніпрі депутати облради не змогли зібратись на сесію - рис. 5

Напівпорожня зала

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що під стінами Дніпропетровської обласної ради відбувся нечисленний мітинг.

Теги: