У Дніпрі на Метеорі встановлюють 4-тонний екран: що це буде

У Дніпрі на автокінофестивалі безкоштовно покажуть найкращі українські фільми. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіли організатори фестивалю Ілля Свідлер та Юрій Лаврентьєв.

«FESTinCAR2020 відбудеться 31 липня, 1 та 2 серпня і на ньому будуть показані національні фільми. Стрічкою, що відкриє автокінофестиваль ми обрали найкращий фільм за версією української кіноакадемії — «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча», — розповідає Ілля Свідлер.

Протягом трьох днів на великому LED-екрані покажуть 8 українських фільмів, які встигли завоювати любов глядачів та увагу журі міжнародних кінофестивалів.

«Ми розуміємо, що буде багато бажаючих приїхати на фестивальні покази. Тому для комфортного перегляду кіно ми вирішили встановити велику конструкцію, вагою 4 тони та екран розміром 9×5 метрів. Тому, картинка буде ідеальна», — пояснює Юрій Лаврентьєв.

Контроль квитків буде відбуватись безконтактно, а звук транслюватиметься на FM-хвилі. Глядачі зможуть залишалися у своїх авто на насолоджуватись безпечним переглядом.

«Ми хочемо, щоб глядачі отримали задоволення та щоб люди зрозуміли, що українське кіне не гірше за американьке та європейське. На кожному сеансі може вміститися 100 автівок. Тому, щоб гарантовано потрапити на покази, ми просимо всіх зареєструватись. Навіть якщо буде дощ – це не проблема! Фестиваль відбудеться!», — розповідає Ілля Свідлер.

Також говорили про розвиток української кіноіндустрії та важливі зміни у законодавстві за останні півроку.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,