У Дніпрі проходить Всесвітній тиждень космосу: маленькі дніпряни отримали подарунки | Відкритий

У Дніпрі проходить Всесвітній тиждень космосу: маленькі дніпряни отримали подарунки

З 4 по 10 жовтня весь світ згадує про вклад космічної науки та техніки в розвиток сучасного суспільства. До Всесвітнього тижня космосу маленьким дніпрянам вручили подарунки. Про це розповіли у пресцентрі Відкритого директорка дитячого парку розваг Тетяна Уразманова і мама одного з хлопчиків, який взяв участь у акції, Лія Сливна.

Дніпро вважається космічною столицею України, тому Всесвітній тиждень космосу для нашого міста є особливим. У зв’язку з цим, діти нашого міста отримали подарункові бокси. У них вони знайшли солодощі ручної роботи, сертифікати на безкоштовний аквагрим та відвідування парку розваг «Планета».

«Коли мій син отримав подарунки, він зацікавився на честь чого це. І я йому розповіла про Всесвітній тиждень космосу. Ми разом почитали про історію цього свята з енциклопедій та Інтернету. Дізналися багато цікавого. Це ж чудово, що такі акції – це не тільки подарунки, а ще й привід дізнатися нове», – ділиться мама Лія Сливна.

«Ми часто влаштовуємо заходи для дітей та їх батьків. Вважаємо, що таким чином даємо можливість зблизитися членам сім’ї. Зараз у Дніпрі планується проведення конкурсу краси для дівчаток. Також ми виїжджаємо у місто, доки дозволяє погода, і безкоштовно влаштовуємо розважальні програми з аніматорами та конкурсами для наших маленьких дніпрян», – розповідає Тетяна Уразманова.   

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпро – космічна столиця: у місті презентували повнометражний фільм про космос | Відкритий

 Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Оцените этот материал: