У Дніпрі пройде бал для людей з інвалідністю | Відкритий

У Дніпрі пройде бал для людей з інвалідністю

У Дніпрі відбудеться бал для людей з інвалідністю», — про це у Відкритому розповіли директор балу «Night to Shine Ukraine» Олена Зайцева, директор фонду «Здорова молодь-майбутнє країни» Валерія Чорнобай, участники балу Андрій та Людмила Чубенко.

«Перший бал «Night to Shine Ukraine» організовано у США під меценатством фонду видатного футболіста Тима Тибоу. Він проходить 5 років поспіль у 20 країнах світу. У Дніпрі 8 лютого цього року бал пройде вдруге – одночасно подібний захід відбудеться у інших куточках світу», — розповідає Олена Зайцева.
По словам організаторки, минулого року гостями балу стало 150 людей з інвалідністю. Цього року буде запрошено 100 чоловік. До того ж у заході прийме участь 65 волонтерів, які задіяні у організації свята. Сам захід відбудеться за адресою: вул. Столєтова, 19, будівля №2, церква «Нове покоління».


«Гості приїдуть на лімузинах і матимуть змогу пройтися по червоній доріжці. Далі наші волонтери запропонують їм переодягнутися в святкове вбрання та зроблять жінкам зачіски та макіяж. Кожному гостю надягнуть корону. Сам бал включає не лише танці, а й флешмоб, участь у фотосесії, концерт, різноманітні конкурси та розваги у кімнаті тихих ігор. Вечір завершиться банкетом та врученням подарунків. Потім усіх розвезуть по-домівках», — продовжує Олена Зайцева.
По словам Валерії Чорнобай, фонд «Здорова молодь-майбутнє країни» займається профілактикою негативних явищ у суспільстві і, у даному випадку, виступає партнером  благодійного балу.
«Ми допомагаємо з пошуком спонсорів та волонтерів. Долучитися до проекту може кожен, хто бажає стати корисним. Для цього у стрічці пошуку соціальної мережі Фейсбук потрібно написати «Время сиять» і так знайдете  посилання на реєстраційні форми», —  розповідає Валерія Чорнобай.
По словам подружжя Андрія та Людмили Чубенко, вони у захваті від минулорічного балу на згадку від якого у них лишилися корони. Цього разу теж збираються приймати участь.
«Це була дійсно вагому подія у моєму житті. Раніше я мріяла про випускний бал, якого у мене ніколи не було, бо знаходилася на домашній формі освіти. І мою мрію здійснили організатори «Night to Shine Ukraine». А ще ми з чоловіком відчули на собі турботу інших, що дуже приємо і зворушливо», — сказала Людмила Чубенко.

Раніше ми розповідали, чому занурення на Водохреща може бути небезпечним.

Теги:

Оцените этот материал: