У Дніпрі пройде перший «Всеукраїнський дитячий фестиваль футзалу» | Відкритий

У Дніпрі пройде перший «Всеукраїнський дитячий фестиваль футзалу»

У Дніпрі стартує перший всеукраїнський фестиваль з футболу для дітей. Про це у прес-центрі Відкритого розповів Андрій Консевич.

«Всеукраїнський дитячий фестиваль футзалу» відбудеться 25-го лютого о 10-й годині у спорткомплексі хіміко-технологічного університету. Планують, що зареєструється близько 170-180 учасників різних вікових категорій. А 28-го лютого буде офіційне нагородження.

Організатор турніру «Всеукраїнський дитячий фестиваль футзалу» Андрій Консевич розказав, що захід відбудеться у Дніпрі. тому що у цьому місті він зародився.

«Наша команда була заснована у 2016-му році. Тоді було прийнято рішення відродити футзал у Дніпрі та області. Дніпро взагалі можна вважати родоначальником міні-футболу в Україні. У кінці 90-х років він тут зародився, тоді було у нас дві команди — це “Ніка” та “Механізатор”, які брали учать у всіх Всеукраїнських чемпіонатах. Коли вони припинили свої виступи, то в принципі зникли команди, які грали на такому ж високому рівні. Тому у нас є велике бажання повернути в Дніпро футзал, аби мати змогу демонструвати свої здобутки на одному рівні з іншими містами, які представляють Україну у змаганнях з цього виду спорту», — розповів організатор турніру Андрій Консевич.

«Завжди обмежувалися виключно чемпіонатами або першістю України серед дітей різного віку. На засіданні у Києві було прийнято рішення популяризувати цей вид спорту, організувати такого типу фестиваль, у якому змогли б брати участь діти 2011-го та 2013-го років народження. Тоді вирішили, що діти будуть грати у форматі “3+1” — це коли три людини на полі та одна на воротах, а час гри по 20 хвилин. При цьому діти не мають жодних турнірних завдань та цілей. Це просто захід, ціллю якого є популяризація цього виду спорту», — пояснив організатор турніру.

Також Андрій Консевич розказав, що у більшості клубів поширена така практика, коли дітки до 13 років тренуються виключно у залах. Це допомагає їм вчитися швидко думати та бути технічним. Він вважає, що займатись цим видом спорту можна з раннього дитинства, а коли дитина дійсно покаже достатній рівень підготовки — її із задоволенням забере будь-який клуб.

Нагадаємо, Руслан Ротань завершив кар’єру футболіста.

Теги:

Оцените этот материал: