У Дніпрі провели унікальну операцію: лікарі повернули слух дворічному малюкові

Про унікальну операцію з повернення слуху малюкові, яку провели в Дніпрі, у прес-центрі Відкритого розповів хірург дитячого лор-відділення КЗ «Міська клінічна лікарня №8» Дніпровської міської ради Ігор Березнюк.

У Дніпрі провели унікальну операцію: лікарі повернули слух дворічному малюкові - рис. 1

У Дніпрі одного ранку мати маленького дворічного Артема побачила, що обличчя її сина перекосило, а дитина скаржилась на біль у вусі. Жінка звернулася до лікаря, а він направив малого пацієнта до дитячої обласної лікарні. Там Артему поставили діагноз — холестеатома (доброякісна пухлина, яка зруйнувала кісточки у вусі та затиснула нерв).

Хірург Ігор Березнюк розповів, що у дитини була велика проблема, але завдяки тому, що лікарі добре спрацювали, їм вдалось врятувати хлопчика.

«У дитини боліло вухо, і першим, хто про це дізнався, був дитячий лікар. Він направив його на стаціонарне лікування. У дитини змінилася міміка обличчя. При огляді лікар побачив підозріле місце за барабанною перетинкою. Даний випадок є унікальним, тому що це рідкісна патологія», — сказав лікар Ігор Березнюк.

Також він додав, що операція тривала близько двох годин. Не зважаючи на те, що усі функції відновились, Артем буде обстежуватися за два місяці та за півроку. До цієї лікарні звертаються люди не тільки з України, але й з інших країн світу. Вони мають необхідне обладнання для надання допомоги, проте лікар каже, що слід бути обережним зі своїм здоров’ям та турбуватися про нього заздалегідь.

 

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпровські лікарі провели унікальну операцію.

Теги: