У Дніпрі розпочали проект «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Про новий проект під назвою «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні», який нещодавно стартував у Дніпрі, в прес-центрі Відкритого розповіла виконавчий директор навчального центру Марина Янкул.

«Метою цього проекту є покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб та постраждалих на Сході України. Навчання у нашому центрі є абсолютно безкоштовним. Для того, щоб взяти участь у нашому проекті необхідно залишити реєстрацію та показати документи, які є свідченням того, що людина належить до осіб пільгових категорій. Після завершення курсу кожному учню буде надано спеціальний сертифікат та рекомендаційний лист з підписом викладача», — Марина Янкул.

Також Марина розповіла, що у закладі мають змогу навчатися усі охочі віком від 16 років. Відбір учнів відбувається за рейтинговою системою, проте пріоритет серед них мають лише такі категорії населення, як: безробітні, внутрішньо переміщені особи, постраждалі на Сході та родини, що мають статус багатодітних.

На сайті центру описані всі умови та є спеціальне місце, де можна зареєструватися. Відомо, що після реєстрації протягом дня співробітники центру мають зателефонувати та поспілкуватися вже більш детально. Набір до груп проходить з 8 по 15 липня.

У Дніпрі розпочали проект «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» - рис. 1

Директор навчального центру також додала, що багато їхніх випускників змогли успішно працевлаштуватися та навіть більше — організувати власні веб-студії й працювати з іноземними замовникам. Протягом курсу — три-чотири місяці, учні  опановують багато знань, які потім зможуть застосувати у своїй практичній діяльності. Також Марина Янкул розповіла, що вони разом з учнями працюють над створенням портфоліо, а для навчання необхідне лише велике бажання творити та аналітично мислити.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі через несплату благодійних внесків дітям не дозволили продовжити навчання.

Теги: