У Дніпрі розпочався сезон каяків: що треба знати перед виходом на воду

Сезон сплавів на каяках відкрито. Для того, щоб цей вид активного відпочинку був не тільки цікавим, а й безпечним, треба дотримуватися певних правил.

Про них розповіла в пресцентрі Відкритого організаторка прокату каяків Олександра Колвер.

Вузький гребний човен є безпечним та зручним, — запевняють фахівці. Головне – дотримуватися елемантарних правил безпеки: не знімати рятувальний жилет і слідкувати за іншими учасниками водного руху. Якщо ситуація на воді вийшла з-під контролю, на допомогу прийдуть кваліфіковані інструктори.

«Усі правила доступно та чітко розповідають на інструктажі перед сплавом. Щоб каяк не перевернувся, потрібно сидіти в ньому рівно, не перехилятися зі сторони в сторону, не розгойдувати його. Варто розуміти, що у воді, окрім каякера, є й інший транспорт. У нашому місті дуже розповсюджені катери та човни. Тому треба бути особливо пильними і дивитися довкола, але робити це плавно, без різких рухів», — коментує Олександра Колвер.

DSC 4001

Окрім своєї основної діяльності, дніпровські каякери традиційно проводять екологічні акції – прибирають приберегові зони на різних локаціях та річку від сміття. Займаються цим уже чотири роки.

«Усім бажаючим ми безкоштовно видаємо рукавички, пакети для сміття та, якщо необхідно, каяк. Особливо це актуально восени, після сезону відпочинку. На жаль, наші громадяни не завжди свідомо проводять дозвілля на природі і залишають після себе пусті бляшанки, використані пакети та інші шкідливі для екології речі. Тож ми і надалі будемо продовжувати ініціювати такі акції».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на Монастырском острове утонул иностранец: новые подробности | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,