У Дніпрі шляхом опитування вирішують, ремонтувати чи ні шляхопровід на Слобожанському проспекті – Відкритий

У Дніпрі шляхом опитування вирішують, ремонтувати чи ні шляхопровід на Слобожанському проспекті

У ході інструментального обстеження шляхопроводу на проспекті Слобожанському у Дніпрі виявлені пошкоджені опори. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на допис заступника міського голови Михайла Лисенка на його сторінці у Facebook. 

Як зазначив Михайло Лисенко, 30-го серпня вранці, згідно з графіком інструментальних досліджень, був обстежений шляхопровід на Слобожанському проспекті. Віадук проходить над залізничною розв’язкою. Перша його частина була побудована ще у 1954 році, але потім споруду збільшили, і саме тоді пішли перші тріщини на стиках. Проблема існує вже давно, і міська влада про неї знає. Опори, як і сходинки біля з’їздів з віадука, кришаться і знаходяться у такому ж стані, як і на підйомі до Нового мосту із Січеславської Набережної.

«Так, саме той, про який ми говорили, що його стан не кращий за стан Нового мосту до його ремонту. Фото як виглядають його опори в пості. Тому у мене питання до фахівців міста з мостобудівництва. Я знаю, що Ваш професіоналізм, досвід і навички не мають меж. Я розумію Вашу навантаженість, особливо з огляду на те, що вранці Ви повинні в супермаркетах міста розставляти на полицях Вашу продукцію — соки, насіння, чіпси. Але якщо у Вас з’явиться вільна хвилина, чи можете Ви дати пораду: ремонтувати цей шляхопровід чи ні? Я знаю Вас як людей, які глибоко вникають в деталі, Ви з легкістю можете дати коментар, як краще ремонтувати міст — піною або картоном з посилок Нової Пошти», — написав заступник мера.

З огляду на це, Михайло Лисенко вирішив запустити опитування на своїй сторінці у Facebook. Питання легке і водночас складне — чи варто запускати цей міст у ремонт у найближчому майбутньому або чекати на те, що буде далі?

«Усміхнений лайк означає — чекаємо і не робимо. Зла морда — треба робити», — написав заступник мера.

Окрім цього, Михайло Лисенко вирішив також долучити й дівчину, що побилася об заклад із мером Дніпра на реконструкцію Нового мосту.

«Думаю саме час запросити на фотосесію «Фрау Прірва», з Харкова вона вже судячи з усього повернулася. Можу зробити серію її фото на тлі колон з шикарним ракурсом. Всі витрати беру на себе», — написав заступник мера.

Борис Філатов також відреагував на публікацію свого заступника і запропонував усім взяти участь у голосуванні. Як зазначив міський голова Дніпра, про цей шляхопровід він вже кілька разів попереджав.

«Дуже часто мені не подобається манера викладу Михайла Олександровича, але в цьому випадку вирішив зробити репост. Розумієте, чим далі триває цькування міської влади в соцмережах і ЗМІ, тим частіше і я, і він ставимо собі одне й те саме сакраментальне питання: «А може ну його нах@ер? Нехай воно краще саме все завалиться? І тоді маса співгромадян, що розганяють ідіотський праведний гнів «піною мости ремонтують» і в «бетон плівку кладуть», стануть нарешті щасливі та спокійні …», — написав Борис Філатов.

Як розповідав раніше Відкритому Михайло Лисенко, віадук — це одна з найскладніших і запущених ділянок після Кайдацького мосту. Наразі виконуються певні роботи, а саме закріплюються тимчасові елементи, наносяться спеціальні розчини, проте це лише продовжує термін експлуатації на невеликий період часу.

«Якщо чіпати цей міст, то частково треба зупиняти рух на півтора року, але поки це питання у підвішеному стані. Ми ще не знаємо, яким чином розподілити весь пасажиропотік», — розповів Михайло Лисенко.

На міст підготована вся проєктна документація, але роботи йдуть досить повільно. На «острівцях безпеки» є ділянки, які загрожують життю неуважних пішоходів.

Теги:

Оцените этот материал: