Народження двійнят у Дніпрі стало нормою

Про це у прес-центрі Відкритий розповів лікар акушер-гінеколог вищої категорії 9-ї міської лікарні м. Дніпро Сергій Євсевський.

«Пологовий будинок лікарні №9 спеціалізується на патологіях серцево-судинної системи та цукровому діабеті. В минулому жінкам з такими діагнозами навіть заборонялося народжувати. А сьогодні вони мають дітей. До речі, за минулий рік важких пологів жінок з цукровим діабетом зафіксовано близько 30 та 24 випадки, пов’язані з гестозом, що супроводжувався високим тиском. Щодо найстаршої породілі, то їй 42 роки і її пологи пройшли успішно», — розповідає Сергій Євсевський.
За словами лікаря, статистика говорить про те, що на світ стало з’являтися більше двійнят.

Народження двійнят у Дніпрі стало нормою - рис. 1

«За 2018 рік у нашому пологовому будинку з’явилося на світ приблизно 35 двійні. Можливо, це пов’язано з тим, що жінки почали частіше робити штучне запліднення. З іншого боку, якщо раніше фіксувалося 4000 тисячі пологів на рік, то тепер ця цифра знизилася», — продовжує Сергій Євсевський.
Лікар акушер-гінеколог також додав, що кожна родина новонародженого отримує обіцяні державою подарунки, так звані «бейбі-бокси», де є усе необхідне для перших місяців життя немовляти.

Народження двійнят у Дніпрі стало нормою - рис. 2

Раніше ми розповідали, яке значення має День Соборності для мешканців Дніпропетровщини.

Теги: