У Дніпрі створили пiдрозділ Асоціації капеланів в охороні здоров’я

Про медичне капеланство та створення підрозділу на Дніпропетровщині в інтерв`ю Відкритому розповів науковець, викладач, громадський діяч у сфері охорони здоров’я та духовності, магістр богослов’я Сергій Убогов.

21 липня 2021 року в Дніпропетровській облдержадміністрації пройшли установчі збори зі створення регіонального підрозділу Асоціації капеланів в охороні здоров’я.

«В Україні слово «капелан» асоціюється більше з військовим капеланством. Насправді — це представник релігійної організації, який служить у закритій установі – медичній, освітянській або пенітенціарній і несе душпастирську допомогу. В Україні досі залишається неврегульованою сфера душпастирської опіки над пацієнтами, які перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров’я. Однак вже підготовлено проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я «Положення про капеланство у сфері охорони здоров’я» і ми сподіваємось, що найближчим часом медичне капеланство отримає можливість розвитку в Україні», — розказав Сергій Убогов.

Також говорили про те, як працює модель медичного капеланства в Сполучених Штатах Америки та в Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:В Історичному музеї Дніпра планують відкрити кав`ярню та створити дитячу кімнату

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: