У Дніпрі створили «Запитальник» для кандидатів в депутати

У Дніпрі створили «Запитальник» для кандидатів в депутати та почали проєкт, який допомагатиме дніпрянам зробити свій вибір. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіла регіональна координаторка Виборчої Ради Дніпра Анна Колохіна.

У вересні громадська ініціатива Виборча Рада UA разом з представниками новостворених Регіональних Виборчих Рад з Дніпра, Запоріжжя, Одеси та Харкова провели онлайн-брифінг, присвячений особливостям та викликам місцевих виборів 2020 року в Україні.

«Щоб відносини між виборцями та тими, кого ми обираємо, були більш конструктивними та мали гарний результат, у Дніпрі розпочали незалежний проєкт «Свідомий вибір до органів місцевого самоврядування». Він допомагатиме дніпрянам зробити свій вибір 25 жовтня 2020 року», — говорить Анна Колохіна.

10 експертів Виборчої Ради вже створили «Запитальник» для партій та кандидатів в депутати Дніпра .

«»Запитальник»  складається з 5-ти блоків: загальні, економічні, інфраструктурні, гуманітарні та безпекові питання. З ним можна ознайомитись на сайті та фейсбук-сторінці «Виборчої Ради». Його ми будемо надсилати усім партійцям і потім будемо повідомляти про результати дніпрян: хто здепутатів відгукнувся і які відповіді надав», — розповідає Анна Колохіна

Також говорили про те, якою є виборча ситуація у Дніпрі на початку кампанії та деталі нових правил голосування на виборах.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: DNK або DNO: чи зміниться назва аеропорту Дніпропетровськ

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,