У Дніпрі триває перший етап монетизації субсидій: пояснення нюансів

«Перший етап монетизації субсидій: яких змін чекати?», — про це у прес-центрі Відкритий розповіла адвокат Юлія Щербина.

«Перший етап монетизації субсидій вже стартував з 1 січня 2019 року. Він стосується нових одержувачів допомоги. Гроші надходитимуть на персональний обліковий запис в Ощадбанку. У свою чергу банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку», — розповідає Юлія Щербина.

DSC 0472
Щодо другого етапу, то він запланований на 1 травня 2019 року. За словами експерта, розпочнеться призначення субсидій тим, хто отримував їх протягом опалювального сезону 2018-19 р.р. не в грошовій формі. Для цього знадобиться подання нових заяв та декларацій. А з 1 жовтня монетизація охопить 100% одержувачів, що вважається третім заключним етапом.

DSC 0501
«Усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно в травні подати заяву на монетизацію та декларацію про доходи до управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних. В Ощадбанк йти не потрібно, рахунок буде відкритий автоматично. На персональному аккаунті будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі», — зазначає Юлія Щербина.
Як розповіла адвокат, в червні після закінчення опалювального сезону невикористані кошти будуть перераховуватися на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.

Раніше ми розповідали, що водія, який насмерть збив жінку у 2015 році, досі не покарано: родичі прагнуть справедливості.

Теги: