У Дніпрі відбудеться авторетропробіг за особливим маршрутом

8 мініскульптурок Дніпра – 8 локацій. Таким буде маршрут автопробігу на ретромашинах «За фігурами». Його проведуть у місті до Міжнародного дня пам’яток історії.

У пресцентрі Відкритого детальніше розповіли про захід Михайло Прудніков, Карен Агаджанян та Василій Панкратов.

18 квітня Дніпровський науково-технічний музей «Машини часу» проводить  автопробіг містом «ЗА ФІГУРАМИ». Участь у ньому можуть взяти машини віком 35+, як радянського, так і закордонного автопрому.

«Квест для автолюбителів запланований на 18 квітня не просто так. Це Міжнародний день пам’яток історії. Тож символічно, що маршрут ми сформували навколо мініскульптурок проєкту «Відчуй Дніпро». Подивитися на красу ретротехніки та сфотографуватися з нею можуть всі бажаючі. Для цього треба прийти в зазначений день на Фестивальний причал. Розпочнеться автопробіг об 11:00», — каже директор Дніпровського науково -технічного музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

DSC 3441 2 e1617808646777

Автор проєкту «Відчуй Дніпро» Карен Агаджанян охоче підтримав ідею автопробігу. Каже, що це ще одна можливість пізнати історію рідного міста. Також привідкриває завісу: «Можливо зовсім скоро у нас з’явиться маленька скульптура ретроавтомобіля».

IMG 6280

Експерт з історичних авто Автомобільної федерації України Василій Панкратов і сам колекціонує ретромашини. Для автопробігу обрав чорного красеня марки «Мерседес». Він закликає дніпрян доєднатися до заходу краси та історії.

DSC 3437 2 e1617808934482

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре министру показали место под Индустриальный парк | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,