Авто в лізинг: що це і у чому вигода для дніпрян

Все більше українців обирають придбання авто у лізинг. Що це таке і в чому переваги такої покупки?

Про це у пресцентрі Відкритого розповів керівник бізнесу споживчого кредитування ПриватБанку в Дніпропетровській області Роман Коржак.

Автолізинг – популярна нині операція, яку фахівці сміливо вважають більш вигідною ніж кредит. Це фінансова оренда з правом подальшого викупу автомобіля.

«Головний плюс у тому, що це вигідна альтернатива кредитування для тих, кому терміново необхідний транспортний засіб без великих початкових вкладень. Тобто ви обираєте машину і вже можете їздити на ній, паралельно виплачуючи необхідні щомісячні платежі. Після закінчення оплати, лізинготримувач стає власником автомобіля. Я вважаю, що для багатьох дніпрян це гарна можливість», — пояснює Роман Коржак.

DSC 2444 1

Скористатися такою послугою може будь-яка фізична особа, у тому числі й приватні підприємці. Критерії стандартні: люди до 60 років, які проживають в Україні, мають постійне місце роботи та стабільний дохід (навіть мінімальний).

На сьогодні в Україні взяти в лізинг можна лише автомобіль: новий або б/у. У багатьох країнах взяти в оренду можна і житло, і побутову техніку тощо. Фахівці говорять, що можливо найближчим часом така фінансова операція з’явиться і в нашій країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре неизвестные взорвали отделение банка | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,