У Дніпрі відбудеться благодійний вечір української музики

Популяризація української пісні, збір коштів на ЗСУ та нетворкінг для усіх небайдужих. У Дніпрі в суботу відбудеться благодійний вечір української музики.

Про це Відкритому розповіли засновниця благодійного фонду «Ярина» Ольга Ліник та співорганізаторка благодійного вечора української музики Марина Олексієнко.   

4 червня о 17.00 в Creative State of Dnipro відбудеться благодійний вечір української музики. Організатори – Благодійний фонд «Ярина» та ведуча заходу Алексеенко Марина.

«У програмі вечора: Світлана Лагутіна з гуртом  NERA, наш незмінній Александр Дорошенко з патріотичними бітами, дует Folk Blondes, Анастасія Башмакова (бандура) та Софія (домра), співачка, авторка пісень, журналістка Ольга Журавель та ще багато цікавого. Ми відкриті для пропозицій щодо виступу митців-музикантів, а також непрофесіоналів. Граємо та співаємо під будь-який інструмент або під мінус українською, спілкуємось українською та продовжуємо збирати кошти на чохли для військових аптечок», – росповіла засновниця благодійного фонду «Ярина» Ольга Ліник та запросила всіх бажаючих.

Ольга Ліник

Ольга Ліник

Локація заходу – вулиця Барикадна 16, бізнес-центр Кудашевський ( 3 поверх). Дрес-код заходу – вишиванки. Придбати квиток можна буде на вході.

У Дніпрі відбудеться благодійний вечір української музики - рис. 1

«Кожні 10, 20, 30 гривень – в купі це допомога, приходьте. Кошти збираємо на чохли для аптечок захисникам. Навіть якщо не співаєте – приходьте. Наші заходи наповнені позитивом, любов’ю та миром», – додала співорганізаторка благодійного вечора української музики Марина Олексієнко.

Марина Олексієнко

Марина Олексієнко

Деталі дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Покос травы и покраска тренажеров: в Каменском убирают улицы и скверы.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,