Дніпровський гурт записав пісню для підняття бойового духу українців

«Світло» – таку назову має пісня, яку, для підняття бойового духу українців, записав український рок-гурт з Дніпра. Композиція про те, що надія веде нас, життя переможе смерть, а світло темряву. Кирило Зворигін писав слова та музику дивлячись на фотографії людей з метро Харкова.

Про це Відкритому розповіли лідер дніпровського гурту «Shard» Кирило Зворигін та басист дніпровського гурту «Shard» Дмитро Якубов.   

Кирило Зворигін

Кирило Зворигін

SHARD – це український рок-гурт з Дніпра, заснований кілька років тому Кирилом Зворигіним. Колектив випустив один повноцінний альбом, ще один міні та 4 сингли.  Стиль SHARD’а – це суміш поп-року та інді, навіяна сучасною шведською музикою.

«З початку березня ми працювали над піснею, бо мовчати просто неможливо. Вся наша музика про те, як з чогось поганого робити щось хороше. Ми склали дійсно особливу пісню, яка може допомогти людям послабити душевний біль хоча б на кілька хвилин. Вона про те, що надія веде нас, життя переможе смерть, а світло темряву. Я писав слова та музику дивлячись на фотографії людей з метро Харкова, шукав ту форму музики, яка краще зможе лікувати та надихати. Пісня була записана між сигналами повітряної тривоги для тих, хто на межі того, щоб опустити руки. Існує мистецтво кодування слів у візерунку вишиванки, а наш символ на обкладинці – це «Перемога», – розповів лідер дніпровського гурту «Shard» Кирило Зворигін.

Пісня називається «Світло». Герої відео — українці. Автор тексту Кирило Зворигін, автори музики Кирило Зворигін та Олександр Санніков.

Склад гурту:

  • Кирило Зворигін – вокал, гітари, клавішні, бас, ударні.
  • Артем Мороз – гітара, бек-вокал.
  • Микита Макаров – клавішні, бек-вокал.
  • Іван Панов – ударні.
  • Дмитро Якубов – бас.

«SHARD робить добро зі зла, ми як аптечка для душі. Основні мотиви наших пісень це пошук справжнього себе, особисті проблеми людей, а також нагадування, що час ніколи не зупиняє свій хід. Максимально відверті та чесні тексти відразу переходять на «ти» навіть з великою аудиторією.», – поділився басист дніпровського гурту «Shard» Дмитро Якубов.

Дмитро Якубов

Дмитро Якубов

Повністю прослухати пісню можна за посиланням:

Повністю подивитися інтерв’ю з музикантами можна тут:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Обращение Президента Украины в честь Дня победы над нацизмом во Второй мировой войне.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: