У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль вуличної музики

Уже восьмий рік поспіль Дніпро приєднується до Міжнародного фестивалю – «День вуличної музики». Він збирає талановиті гурти та сольних співаків з усього міста і дає їм можливість розширити свою публіку.

Про особливості цьогорічного фестивалю розповіли в пресцентрі Відкритого його кураторка Катерина Леонова та звукорежисер Макс Параграф.

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль вуличної музики - рис. 1

Вони доповнюють звуки міста своїм співом та грою на інструментах. І один раз на рік збираються в одному місці, щоб подарувати слухачам повноцінні виступи. Вуличні музиканти з усієї країни та Європи щотравня влаштовують спільні концерти у своїх містах. У зв’язку з карантином, дата цього року змінилася, тож свято відбудеться 12 червня.

«Вже в цю суботу на вул. Січових Стрільців, 5 (митцівня «Модуль»), зберуться 9 дніпровських гуртів. Усі вони різні, з індивідуальним баченням музики та своїм стилем. Тут і рок, і блюз, і джаз, і навіть панк. Фестиваль триватиме протягом усього дня з 13:00 до 23:00. Вхід безкоштовний. Усього плануємо зібрати понад 500 чоловік», — запрошує кураторка заходу Катерина Леонова.

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль вуличної музики - рис. 2

Звукорежисер Макс Параграф не тільки розповів про атмосферу вуличної музики, а й заспівав у пресцентрі авторську пісню.

У Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль вуличної музики - рис. 3

Організатори обіцяють насичену програму та смачні фалафелі. Переконані, що музиканти знайдуть нову аудиторію, а слухачі відкриють для себе нові голоси.

Для тих, хто не зможе відвідати День вуличної музики, але дуже хоче, буде транслюватися прямий ефір на YouTube-каналі митцівні «Модуль».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Дніпрі пройде найбільша міжнародна конференція з гендерної політики | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,