У Дніпрі відбудеться поетично-музичний перформанс «Лінія світла»

Про поетично-музичний перфоманс «Лінія світла», який відбудеться у Дніпрі у прес-центрі Відкритого, розповіли поетеса Наталія Гейман, режисерка Тетяна Барамідзе та ресторатор та учасник АТО Андрій Сарвіра. 

У Дніпрі 20-го вересня в одному з ресторанів нашого міста буде проходити поетично-музичний перформанс під назвою «Лінія світла». Поетеса Наталія Гейман сказала, що такі вечори необхідні для того, щоб провести час з користю. Останнім часом вона почала помічати те, що люди зовсім перестали спілкуватися один з одним, почали «топити одне одного», щоб довести свою точку зору.

«Ніхто не говорить один з одним, дивлячись в очі. Тому ми запрошуємо усіх прийти та долучитися, послухати вірші. Не знаю, добрі вони чи ні, це вже не мені судити. А також подивитися на хорошу хореографію, поїсти та випити. І головне — обмінятися позитивною енергією», — зазначила Наталія Гейман.

Режисерка Тетяна Барамідзе розповіла, що в основі будь-якого вечора дуже важливо розуміти те, про що хочеш сказати. Кожний глядач бере для себе щось своє та віднаходить тільки ті моменти, які цікавлять саме його, але вони — представники творчих професій об’єднались задля того, щоб показати те, що є важливим для них.

У Дніпрі відбудеться поетично-музичний перформанс «Лінія світла» - рис. 1

«У режисурі є таке поняття як конфлікт — зіштовхування. Це те, що робить будь-який захід цікавим та яскравим. Зіштовхування двох сильних сторін. У цьому разі відбувається зіштовхування пошуку лінії світла з нашими бажаннями. Лінії світла для нас — це можливість розв’язати проблему, знайти спосіб розв’язання. У цьому нам допомогають люди. Вони можуть бути рідними чи близьким або навіть зовсім незнайомими. Для того, щоб їх знайти ми повинні вміти сказати. Сказати так, щоб нас почули та зрозуміли. Але, на жаль, не у кожного це виходить. Мені дуже пощастило, що мені до рук потрапив такий матеріал і що я познайомилась з такою цікавою людиною як Наталія», — розповіла режисерка Тетяна Барамідзе.

Важливим на цьому заході буде не тільки отримання задоволення від хорошої атмосфери, спілкування та поетичних творів, але є те, що кожна люди зможе виокремити для себе якісь нові знання для подальшого розвитку.

«Ми пропагандуємо якісь культурні цінності, українську мову. Дуже важливо, щоб захід був не тільки для того, щоб випити та поїсти, але й отримати якісь знання, стати кращим, розвиватися.  Я б хотів, щоб саме так і сталося. Щоб мій заклад став певним культурним осередком у місті», — сказав Андрій Сарвіра.

Теги: