У Дніпрі відбудуться екокінофестиваль, аква-плогінг та екошоу

Про екоосвітні проєкти у Дніпрі та оновлений Національний план дій з охорони природного середовища в інтерв`ю Відкритому розповіла заступниця директора департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Ірина Козлова.

21 квітня 2021 року розпорядженням Кабінету Міністрів України було затверджено Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища на період до 2025 року. Вперше в цьому документі визначено впровадження освіти в інтересах збалансованого (сталого) розвитку, екологічної освіти та виховання, просвітницьку діяльність з метою формування в суспільстві екологічних цінностей та підвищення екологічної свідомості.

«Дуже важливо, що освітні проєкти з’явились в Національному плані. Однак Дніпро активно впроваджує екоосвіту вже другий рік: проєкт «Екосвідомість Дніпра» та «ЕКОосвіта Дніпра 2021». Уже було реалізовано екохакатон, аква-плогінг на каяках, екскурсії на сміттєвий полігон «Правобережний», зараз розпочинається прийом заявок на перший всеукраїнський екокінофестиваль ECO DNIPRO FILM FEST 2021, в наступну суботу відбудеться прем’єра екологічного телешоу», — розказала Ірина Козлова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У Дніпрі проведуть Велодень 2021: повна програма

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,