Викладач з Дніпра розвінчав екологічні міфи та порадив як бути екосвідомим

Про екологічні міфи та як дніпрянам бути екосвідомими в ефірі програми «Шах і мат» розповів старший викладач кафедри екології, заступник директора з виховної роботи навчально-наукового інституту природокористування НТУ «Дніпровська Політехніка» Дмитро Кошка.

«На мою думку зараз є нестача екологічної освіти. У школах вже більше уваги приділяють екології, а у вищих навчальних закладах ситуація набагато гірше. Хоча я пам’ятаю часи, коли екологія була обов’язковою дисципліною для всіх студентів. Всіх навчали як бути екологічніше на своєму робочому місці. Нажаль, цю норму відмінили. Тому більшість випускників не розуміє як виконувати свою роботу і при цьому зберігати довкілля. Також через це зростає кількість екологічних міфів», — поділився Дмитро Кошка.

Крiм цього говорили про те, як дійсно бути екосвідомими та розвінчувати найпоширеніші екоміфи.

«Останнім часом і у Дніпрі також якісно залучають молодь до розвитку екосвідомості, однак використовують не перевірені дані, тому це відволікання уваги на боротьбу з вітряними млинами.
Наприклад, для когось буде дивиною наступні факти:

✅Відмова від поліетиленових пакетів і заміна їх папером — не є екологічним, бо поліетилен — з відходів нафтопродуктів (і вони нікуди не дінуться), а якщо будуть пакети паперові — не збережуться ліси.

✅Датчики пилу встановлені з порушенням вимог.

✅Найрозповсюдженіше сміття на землі — недопалки цигарок.

✅Екошкіра — це поліуретан. Корови вирощуються на м’ясо, а шкіра — це додатковий продукт», — розповів Дмитро Кошка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Центр допомоги Дніпропетровської області шукає приміщення для розширення

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,