«Секрети газової бабці»: у Дніпрі відбулася презентація книги про Юлію Тимошенко

Сьогодні в прес-центрі телеканалу Відкритий відбулася презентація книги «Секрети газової бабці», що присвячена персоні Юлії Тимошенко.

Її презентував відомий блогер і учасник АТО Дмитро Вовнянко (творчий псевдонім — Дмитро Калинчук). Ця книга присвячена не тільки історії життя і кар’єри відомого політика, але й містить детальний аналіз її діяльності на різних посадах. Як зазначає сам автор, під час роботи він використовував в тому числі і матеріали, які останнім часом дуже важко знайти в Інтернеті.

Блогер каже, що «українська політична еліта  в реальному житті сильно відрізняється від того, що показують засоби масової інформації».

«Зрозумійте, в нашому суспільстві прийнято вважати, що політична боротьба відбувається між політичними проектами. Це не зовсім так. Боротьба йде не стільки між проектами, скільки між лідерами. Я взяв персону Юлії Тимошенко за основу моє книги, тому що вона є довгожителем в українській політиці. І якби в нашій політиці не було цієї Юлії Тимошенко, можливо, була би інша», — каже Дмитро.

«Секрети газової бабці»: у Дніпрі відбулася презентація книги про Юлію Тимошенко - рис. 1

Він додає, що екс прем’єр-міністр і голова партії «Батьківщина» не завжди дотримувалась своїх ідеологічних засад.

«У нас не шукають якийсь ідеологічний проект. У нас шукають т.з.в «чарівників», які говорять те, що хоче більшість народу,» — ділиться думкою письменник.

«Секрети газової бабці»: у Дніпрі відбулася презентація книги про Юлію Тимошенко - рис. 2
Під час прес-конференції лунали різні питання, присвячені персоні політика. Водночас стали відомі деякі факти того, яким чином утворилася політична партія «Батьківщина», чому Тимошенко потрапила за грати, яку роль в її сходженні на український політичний Олімп зіграв Павло Лазаренко тощо.

По заверешенню заходу всі бажаючі отримали книжки з особистим підписом автора.

Нагадаємо, раніше ми писали про презентацію в Дніпрі нової книги відомого журналіста і політичного оглядача Віталія Портникова.

Теги: