У Дніпрі запровадили освітню екопрограму як у Парижі

У Дніпрі запровадили освітню екопрограму по прикладу тієї, що працює у Парижі. Про це в інтерв’ю Відкритому розповіли співавторки програми Ганна Жихарева-Толстік та Олена Рожко.

Освітня програма «Екосвідомість Дніпра» проводиться за підтримки Дніпровської міської ради та освітньої платформи з урбаністики Terrain vague (Франція).

«До заходів програми з радістю приєднується молодь. Наприклад, в екохакатоні приймали участь студентські команди. Під час проведення батлів кожна команда розробила і презентувала свої екологічні стартапи, які були направлені на поліпшення екології міста», — розповідає Ганна Жихарева-Толстік.

Одна з головних тем освітньої програми з екологічної свідомості – сортування сміття.

«Ми багато заходів провели на тему сортування сміття, на яких розповідали про іноземний досвід сміттєвої реформи у Японії та в інших країнах. Ми показуємо, що це зовсім не складно і вже знаємо, що багато дніпрян поступово починають сортувати сміття. До речі, ми проводили кілька екскурсій на полігоні і показували мешканцям, які сучасні технології там використовуються. Запрошуємо всіх приєднуватися до екокомьюніті на сторінці освітньої програми «Екосвідомість Дніпра» і ставати амбасадорами програми», — говорить Олена Рожко.

Також говорили про наступні проекти і співпрацю з міськрадою Дніпра.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Пункт дислокації Донбас»: у Дніпрі презентували книгу волонтерки і воїна АТО

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,