У Дніпрі зоолог показав символ 2019 року — порося, яке можна тримати замість собаки

Дніпровський зоолог, засновник «Трогательного зоопарка» Євген Буяновер та адміністратор закладу Світлана Євстаф’єва розповіли у прес-центрі Відкритий про символ наступаючого року – порося.

«Окрім морських свинок, батьківщиною яких є Південна Америка, у нашому зоопарку з’явилося два чарівних в’єтнамських порося. Вони виведені на основі вислобрюхої в’єтнамської свині, яка живе у тропічних лісах. Тепер цю породу удосконалюють як в Україні, так і у Германії. Деякі з представників мають маленький розмір. Якщо їх схрестити між собою, виходить карликова порода «минипігі», яка виростає до 35-40 кг», — розповів Євген Буяновер.

У Дніпрі зоолог показав символ 2019 року - порося, яке можна тримати замість собаки - рис. 1
По словам зоолога, свині — дуже розумні створіння. За кордоном – в США та Західній Європі – їх утримують як домашніх тварин. Рівень іхньго інтелекту іноді вище ніж у собак: можуть виконувати команди, слухняні та охайні.
«Наступний рік пройде під символом жовтої земляної свині. Основник колір — чорний з елементами жовтого вкраплення. Що стосується свинки, то це сімейний знак. Тож вам поталанить зустріти свою другу половинку або родина поповниться дітьми чи онуками. Щодо фінансів, то гроші краще витратити на подорожі, бо свинки дуже люблять гуляти та спілкуватися один з одним. Щоб задобрити порося, під ялинку можна покласти жолуді або каштани», — розповіла Світлана Євстаф’єва.

У Дніпрі зоолог показав символ 2019 року - порося, яке можна тримати замість собаки - рис. 2

У Дніпрі зоолог показав символ 2019 року - порося, яке можна тримати замість собаки - рис. 3

Раніше ми розповідали то те, як святкували Різдво у Днепрі 200 та 100 років тому.

Теги: