У які теплі країни жителі Дніпра можуть вирушити на зимові канікули без візи | Відкритий

У які теплі країни жителі Дніпра можуть вирушити на зимові канікули без візи

У яку країну краще відправитися на зимові канікули, — про це у прес-центрі Відкритий розповіла менеджер з міжнародного туризму Анна Олійник.

«Якщо говорити про зимові канікули, то більшість вирушає на відпочинок з дітьми. На першому місті серед туристичних країн взимку — сонячний Єгипет, який пропонує комфортний відпочинок з найширшим вибором послуг та розвагами для дітей. Також в холодну пору чудово поїхати до Об’єднаних Арабських Еміратів. Тут і парк квітів «Miracle Garden», і гірськолижний павільйон «Ski Dubai», і розважальний комплекс «Global Village», — розповідає Анна Олійник.

По словам експертки, парам без дітей або молоді можна відправитися на Шрі-Ланку, в Таїланд, В’єтнам, Індію, Кубу, Домінікану, Занзібар…

«Абсолютно усі вищезазначені країни можна відвідати без будь-яких перешкод. Наприклад, до 13 січня 2019 року Кабінет Міністрів Тайланду затвердив безкоштовну візу по прильоту, зокрема, й для українців. А це непогана економія у розмірі 60 доларів на особу. Арабські Емірати теж скасовували візи для українців з біометричними та звичайними паспортами. Це також значна економія в 80 доларів на особу. Для подорожей на Шрі-Ланку можна заздалегідь оформити електронний дозвіл на сайті міграційної служби і, при цьому, сплатити карткою 35 доларів чи, по прильоту, 40 доларів. Домінікана з 2011 року має безвізовий режим з Україною. У Занзібарі потрібно сплатити 50 доларів по прильоту. До Індії електронний дозвіл в середньому коштує 110 доларів, — говорить Анна Олійник.

Що стосується «гарячих» турів на Новий рік, то, як стверджує експертка, Їх шукати марно. Бо через попит ціни лізуть вгору. Але наприкінці січня вже можна розраховувати на знижки.

Раніше прес-центр розповідав, яка програма чекає відвідувачів Технічного музею «Машина часу» на Новий Рік.

Теги:

Оцените этот материал: