Дніпрянин Дмитро Лебідь став чемпіоном Європи з дзюдо серед кадетів

Дніпровський дзюдоїст виборов золото на Чемпіонаті Європи серед кадетів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо у Дніпропетровській області.

У суботу, 29 червня, в Софії (Болгарія) завершився особистий турнір Чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів із 44 країн Старого Світу.

У складі збірної України боролися й дніпряни. З нагородою фінішував у ваговій категорії до 90 кг вихованець тренера Віталія Харламова та СК “Тайфу Дзюдо” Дмитро Лебідь.

Дніпрянин Дмитро Лебідь став чемпіоном Європи з дзюдо серед кадетів - рис. 1

На шляху до фіналу борець виявився сильнішим за суперників з Нідерландів, Болгарії, Польщі, Франції. У фіналі Дмитро впевнено, за 47 секунд, розібрався з литовцем Маджюсом Генісом та виборов золото. Це перша медаль з офіційних стартів європейського рівня в кар’єрі Лебедя і відразу найвищого ґатунку.

“Федерація дзюдо Дніпропетровської області щиро вітає з успіхом всю національну команду та чемпіона Європи Дмитра Лебедя! Бажаємо не зупинятися та підкорити ще не одну спортивну вершину!” – йдеться в повідомленні.

Дніпрянин Дмитро Лебідь став чемпіоном Європи з дзюдо серед кадетів - рис. 2 Дніпрянин Дмитро Лебідь став чемпіоном Європи з дзюдо серед кадетів - рис. 3

У Чемпіонаті Європи взяли участь ще двоє дніпрян — у вазі +90 кг Олег Фесенко провів три сутички, в одній здобув перемогу, а Анна Ткачова у вазі -70 кг поступилася в першій сутичці.

Загалом, збірна України U18 за три дні особистих змагань виборола на Чемпіонаті Європи в Софії 1 золоту, 3 срібних й 3 бронзових нагороди та посіла четверте загальнокомандне місце в медальному заліку.

30 червня “синьо-жовті” змагатимуться в командному Чемпіонаті Європи U18 в розділі MIXED.