Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов «срібло» Чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів

Спортсмен із Дніпра Дмитро Лебідь став срібним призером Чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Дніпропетровську обласну федерацію дзюдо.

У Лімі (Перу) відбувся особистий Чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. У змаганнях взяли участь 403 молоді атлети з 48 країн світу.

Дніпро у складі збірної України представляв один дзюдоїст — Дмитро Лебідь у ваговій категорії -90 кг. Він здобув срібну медаль.

Дмитро потужно провів турнір, виборовши впевнені перемоги — спочатку найвищою оцінкою над аргентинцем Томасом Квінтерасом, оцінкою вазаарі над шведом Емілем Набієвим і ще однією найвищою оцінкою іппон у півфіналі над французом Гайя Соннтагом.

Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов «срібло» Чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів - рис. 1

У фіналі дніпрянин поступився Єруланулі Санжару з Казахстану, завершивши світову першість зі «сріблом».

Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов «срібло» Чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів - рис. 3 Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов «срібло» Чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів - рис. 4

Це другий офіційний трофей Дмитра в нинішньому сезоні — в червні хлопець став Чемпіоном Європи у віковому дивізіоні U18. 17-річний Лебідь тренується у спортивному клубі «Тайфу Дзюдо» під керівництвом тренерів Віталія Харламова та Сергія Плієва.

Відзначимо, що кадетська збірна України на Чемпіонаті світу в Лімі виступала мінімальним складом — семеро спортсменів. З медалями фінішували троє: окрім «срібла» Дмитра Лебедя, бронзові медалі вибороли харківʼянин Хазар Гейдаров у вазі до 55 кг та киянин Михайло Соляник у вазі до 81 кг. Анна Олійник-Корнійко та Аркадій Самойлов завершили змагання в кроці від нагороди, а саме – на пʼятих місцях.