Дніпрянка Аліса Віденєєва виграла Кубок Європи з дзюдо

Спортсменка з Дніпра стала золотою призеркою на Кубку Європи з дзюдо у віковому дивізіоні U21.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Дніпропетровську обласну федерацію дзюдо.

Кубок Європи з дзюдо у віковому дивізіоні U21 проходив в угорському місті Пакш. Учасники не старше 21 року змагаються як за медалі, так і за право боротися згодом на офіційному континентальному старті Чемпіоната Європи.

На змагання приїхали 360 учасників із 29 країн світу. У складі збірної України золоту та єдину нагороду виборола дніпрянка Аліса Віденєєва.

Дніпровська дзюдоїстка була найсильнішою у ваговій категорії до 70 кг.

На шляху до медалі 20-річна дзюдоїстка здобула перемогу над суперницями з Австрії, Франції, Польщі та у фіналі – над представницею Швейцарії Ейпріл Фохоу. Відзначимо, що у вирішальній сутичці Віденєєва спочатку поступалася оцінкою «ваза-арі», але змогла переломити хід поєдинку, здобувши перемогу.

Дніпрянка Аліса Віденєєва виграла Кубок Європи з дзюдо  - рис. 1

Дніпрянка Аліса Віденєєва виграла Кубок Європи з дзюдо  - рис. 2

“Це перша медаль найвищого ґатунку в карʼєрі дніпрянки з міжнародних арен. В юніорському дивізіоні Аліса виступає з минулого року, і поки що мала у своєму активі 4 бронзових медалі з Кубків Європи. Дівчина тренується в спортивному клубі «Тайфу Дзюдо» під керівництвом Катерини Харламової та Людмили Плієвої”, – йдеться у повідомленні обласної федерації дзюдо.