Дніпрянка Руслана Булавіна виборола медаль на Кубку Європи з дзюдо

Дзюдоїстка з Дніпра Руслана Булавіна виборола бронзову медаль на Кубку Європи.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Федерацію дзюдо Дніпропетровської області.

Кубок Європи з дзюдо проходив у столиці Латвії – Ризі. На ньому зібралися 316 спортсменів із 26 країн.

У другий змагальний день у складі національної збірної України бронзову нагороду у вазі +78 кг виборола дніпрянка Руслана Булавіна.

Спортсменка провела на латвійських татамі 4 поєдинки, в трьох – здобула перемогу. У вирішальній сутичці за бронзу Руслана виявилася сильнішою за німкеню Меліну Вейн.

Це перша міжнародна нагорода дзюдоїстки в нинішньому сезоні. Вітаємо Руслану й її тренерів – Віталія Харламова та Яна Саркісянца.

Дніпрянка Руслана Булавіна виборола медаль на Кубку Європи з дзюдо - рис. 1

Також у Ризі на п’ятому місці фінішувала дніпрянка Анна Бородіна, а на сьомому — Данило Ларкін.

Загалом на «Riga Open Cup» Україна стала однією з найкращих команд. За два дні наші співгромадяни вибороли 11 медалей: 1 золото, 2 срібла й 8 бронз, посівши четверте місце в медальному заліку.