Дніпрянин Микита Тульських завоював “бронзу” Кубка Європи з дзюдо

Дніпрянин Микита Тульських завоював “бронзу” Кубка Європи з дзюдо у ваговій категорії понад 90 кг.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної федерації дзюдо.

Дніпрянин Микита Тульських завоював "бронзу" Кубка Європи з дзюдо - рис. 1

У столиці Латвії Ризі проходив Кубок Європи серед кадетів, спортсменів не старших 18 років. Загалом на татамі вийшли 184 спортсмени з 15 країн.

Серед них і дніпрянин Микита Тульських, якій зумів вибороти “бронзову” нагороду.

Дніпрянин Микита Тульських завоював "бронзу" Кубка Європи з дзюдо - рис. 2

У стартовому поєдинку дніпровський важковаговик поступився супернику з Естонії Кабріелю Кірна, але продовжив боротьбу у втішному турнірі. Там Микита розібрався зі своїм колегою зі збірної України Павлом Ткаченком, а далі не залишив шансів поляку Якубу Росзаку.

Обидві перемоги Тульських здобув із найвищими оцінками в дзюдо іппонами.

Так, дніпрянин став уперше у своєму житті медалістом офіційних європейських змагань – Кубка Європи.

Дніпрянин Микита Тульських завоював "бронзу" Кубка Європи з дзюдо - рис. 3

Зазначимо, що у січні Микита став віцечемпіоном кадетського Чемпіонату області, минулого року виграв обласний чемпіонат серед передкадетського вікового дивізіону U17.

Микита Тульських є вихованцем спортивного клубу дзюдо “Спарта”. Він тренується під керівництвом тренера Данила Міро. “Бронза” кадетського Кубка Європи Микити Тульських – це перший міжнародний успіх “Спарти”.

Дніпрянин Микита Тульських завоював "бронзу" Кубка Європи з дзюдо - рис. 4

Загалом кадетська збірна України виборола на Кубку Європи в Ризі 3 золоті, 4 срібні та 8 бронзових медалі і посіла перше місце в медальному заліку змагань.

Дніпрянин Микита Тульських завоював "бронзу" Кубка Європи з дзюдо - рис. 5

Дніпрянин Микита Тульських завоював "бронзу" Кубка Європи з дзюдо - рис. 6

Раніше ми писали, що дніпрянка Єлизавета Литвиненко стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з дзюдо.