Дніпровська тенісистка Єлизавета Котляр стала фіналісткою турніру в Італії

Спортсменка з Дніпра дійшла до фінальної частини тенісного турніру J200 в Італії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Турнір «J200 Florence» проходив у Флоренції (Італія). На шляху до фінальної стадії 17-річна тенісистка Єлизавета Котляр з Дніпра перемогла суперниць з Данії, Іспанії та Чехії.

У фіналі дніпрянка (сіяна під №6) поступилася першій сіяній Люсі Урбановій з Чехії з рахунком 6:1, 2:6, 1:6.

Котляр вийшла в одиночний фінал вперше з середини жовтня 2023 року.

Дніпровська тенісистка Єлизавета Котляр стала фіналісткою турніру в Італії - рис. 1

Що відомо Єлизавету Котляр:

Спортсменка родом з Дніпра. Знаходиться на 53 місці у світовому рейтингу юніорок від Міжнародної тенісної федерації (ITF).

На міжнародній арені здобула п’ять нагород на юніорському рівні: три — на ґрунтових кортах, ще дві — на хардових.

Вдруге в кар’єрі Котляр зіграла на юніорських змаганнях Грендслем. У червні 2023 року українка дісталася другого кола Ролан Гаррос.

Тенісистка виступає з 2021 року на дорослих жіночих змаганнях туру ITF. У серпні 2022 року на цьому рівні дісталася півфіналу змагань у Польщі, здобувши п’ять перемог поспіль.

Раніше ми писали, що команда з Дніпропетровщини здобула «срібло» на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу