Дніпровські спортсмени вибороли 12 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо

Дніпровські дзюдоїсти завоювали 3 золотих, 2 срібних і 7 бронзових медалей на Чемпіонаті України серед чоловіків та жінок.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо.

Дніпровські спортсмени вибороли 12 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо - рис. 1

17 листопада в Києві пройшов головний старт сезону в національному дзюдо – Чемпіонат України серед чоловіків та жінок. Попри ранкову ракетну атаку всієї території нашої країни й відключення світла змагання таки стартували об 11:00 в легкоатлетичному манежі Київської школи вищої спортивної майстерності, що на проспекті Павла Тичини.

Визначали найсильніших дзюдоїсти та дзюдоїстки з 19 областей України. Загалом у чемпіонаті взяли участь 310 спортсменів.

Гарно відборолись вихованці дніпровської школи дзюдо. В дев’яти вагових категоріях із чотирнадцяти у нас були медалісти. Загальний здобуток збірної Дніпропетровської області – це 3 золотих, 2 срібних й 7 бронзових медалей.

Золото вибороли Анна Бородіна (-52 кг), Данило Хлопецький (-66 кг) і Ростислав Бережний (-73 кг).

Срібними призерами стали Ілля Клименко (-81 кг) і Софія Бордінських (-57 кг).

Бронзу додому привезли Анна Бойко (-63 кг), Маргарита Бєлкова з Русланою Булавіною в +78 кг, Євген Гончарко з Олександром Кошляком в -73 кг, Микита Хлопецький (-81 кг), Тимур Валєєв (-90 кг).

За результатами змагань Дніпропетровщина посіла 2 місце у загальнокомандному медальному заліку, пропустивши вперед лише команду Києва.

Раніше ми писали, що криворізькі спортсмени стали призерами Чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.