Дніпрянин Михайло Кохан здобув золоту нагороду на Кубку Європи з метань

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан став володарем золотої медалі на Кубку Європи з метань у Португалії.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Кубок Європи з метальних легкоатлетичних дисциплін проходить у португальській Лейрії.

Вперше на дорослому Кубку Європи у статусі 3-разового чемпіона турніру на молодіжному рівні змагався 23-річний метальник молота з Дніпра Михайло Кохан.

Спортсмен з початку змагань закріпився на лідерській позиції, метнувши снаряд на 76,46 м. Під час останньої спроби Михайло Кохан встановив особистий рекорд сезону — 78.13 метра. Це дозволило йому вибороти золото Кубка Європи з метань у Португалії.

Результати:

1. Михайло Кохан (Україна) — 78.13 м;
  2. Бенце Халаш (Угорщина) — 76.22 м;
  3. Крістос Франтцескакіс (Греція) — 74.96 м.

Дніпрянин Михайло Кохан здобув золоту нагороду на Кубку Європи з метань - рис. 1

Раніше ми писали, що чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая провів майстерклас для юних спортсменів Кам’янського

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.