Дніпрянка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту

Золоту медаль за стрибки у висоту здобула дніпровська легкоатлетка Ярослава Магучіх.
Нагорода стала завершальною для України на цьому Мультиспортивному Євро.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на «Суспільне. Спорт».

Дніпрянка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту - рис. 1

У німецькому Мюнхені завершився останній фінал за участю України на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022. На ньому наші легкоатлетки змагалися за медалі у стрибках у висоту серед жінок, де збірну представляли одразу три спортсменки: дніпрянка Ярослава Магучіх, киянка Ірина Геращенко та Юлія Левченко з Бахмута.

До фіналу в цій дисципліні пробилися двоє з трьох українок – Магучіх виграла друге “срібло” в кар’єрі, а Геращенко фінішувала четвертою з особистим рекордом 2 метри. Левченко до фіналу в Юджині не відібралася. Топовим результатом цього сезону в Ярослави Магучіх були 2 метри 3 сантиметри, у Ірини Геращенко – 2 метри, у Юлії Левченко – 1.95 м.

Перші дві спроби Магучіх були невдалими, але на останню Ярослава підійшла вже у статусі чемпіонки. Адже використала меншу кількість спроб. Але підкорити ще більшу висоту – 1.97, українці так і не вдалось.

Тож Ярослава Магучіх – перша чемпіонка Європи зі стрибків у висоту в історії України.

Призерки зі стрибків у висоту (у метрах):

• Ярослава Магучіх (Україна) – 1.95;
  • Марія Вукович (Чорногорія) – 1.95;
  • Ангеліна Топіч (Сербія) – 1.93.

Ярослава Магучіх принесла Україні п’яту нагороду та другу золоту медаль з легкої атлетики на Мультиспортивному Євро-2022 у Мюнхені.