Дніпровська спортсменка Єлизавета Губарева здобула срібну нагороду на етапі Кубка Світу зі спортивної гімнастики в окремих видах багатоборств.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Кубок світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge CUP проходить у Болгарії в місті Варна.

Представниця Дніпра Єлизавета Губарева показала майстерність і свій клас на різновисотних брусах. За свій виступ вона отримала 13.500 бала, що дозволило їй стати срібною призеркою змагань, поступившись лише представниці Німеччини.

1. Елізабет Зайц (Німеччина) 14.400;
  2. Єлизавета Губарева (Україна, Дніпро) 13.500;
  3. Ву Роуз (Канада) 13.366.

Дніпрянка Єлизавета Губарева стала срібною призеркою на етапі Кубка Світу зі спортивної гімнастики - рис. 1

Окрім цього, Олімпійський чемпіон у Ріо Верняєв здобув бронзу у вправах на кільцях.